Akustik Piramit Sünger

Keskinler Akustik adlı firmamızdan satın aldığınız piramit sünger ve diğer ses yalıtım süngerleri A kalitede üretilen gerekli testlerden başarıyla geçirilmiş sertifikalı ürünlerdir.

  • icon Ürün Açıklaması
  • icon Fiyatları
  • icon Uygulanışı
  • icon Renkleri
  • icon Kullanım Alanları
  • icon Sertifikalar
  • icon Görseller

Piramit Sünger Özellikleri

Piramit Sünger Akustik yanmaz piramit ses yalıtım süngeri, ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlayabilir. Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir.

Teknik Detay

· Yanmazlık sertifikalı süngerlerdir.
· Kendinden yapışkanlı modelleri mevcuttur.
· 50 kg/m3 yoğunluğu bulunan ürünlerdir.
· Yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir.
· 40,50 ve 70 mm kalınlıkları mevcuttur.
· Bariyerli modelleri daha güçlü sesleri kesmeyi sağlar.

Piramit Sünger Fiyatları

Piramit sünger fiyatları Akustik süngerler ses yutumu sağlayan süngerlerdir.Yanmaz piramit ses yalıtım süngeri esnektir ve kolay uygulanır. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. Fiyatları ise ürünün yoğunluğuna,boyutuna ve kalınlığına göre değişim göstermektedir.

40 mm Piramit tipi 50 kg/m3 dns sünger = 15 TL + KDV

50 mm Piramit tipi 50 kg/m3 dns sünger = 17 TL + KDV

70 mm Piramit tipi 50 kg/m3 dns sünger = 27 TL + KDV

Akustik Sünger Uygulaması

piramit sünger yapıştırma Yapıştırma için özel solid sıvı yapıştırıcısını önermekteyiz. Uzun ömürlü bir uygulama sağlamaktadır. Yapıştırıcısı m2' ye 200 gram kadar gelecek kadar kullanılmalıdır. Yapıştırma işlemi yapılırken akustik sünger ile yapıştırılacak yüzeye ince bir film tabakası oluşturulacak kadar sıvı yapıştırıcı sürülür. Ardından yapıştırıcının kuruması için 1-2 dakika yeterli olucaktır. Daha sonra ise akustik sünger yapıştırılacağı yüzeye homojen bir şekilde hafifçe elle preslenerek yapıştırma işlemi tamamlanır.

Bu işlem her yüzey için ayrı ayrı yapılmalıdır. Uygulamanın yapıldığı yer bir hava kanalıysa tüm iç yüzler akustik sünger ile kaplandıktan sonra uygulama tamamlanmış olur. Burada önemli olan, uygulama yapılan yüzeylerin tamamen malzeme ile kaplanmasıdır. İşlem bittiğinde uygulamanın yapıldığı yerlere bakıldığında tamamen malzeme gözükmeli açık bir yer kalmamalıdır.

Renk Seçenekleri

akustik piramit sünger renkleri Yanmaz akustik piramit ses yalıtım süngerlerinin poliüretan maddeden üretilmiş olanları siyah ve koyu gri renklerindedir.Melamin bazlı köpükten yapılmış olan piramit süngerler beyaz ve gri renktedirler.Hemde antibakteriyel malzemedir.

Kullanım Alanları

Piramit sünger kullanım alanları Yanmaz piramit süngerlerin kullanım alanları çok geniştir.Araba,tekne,stüdyo,kütüphane,çağrı merkezi,jeneratör,hidrofor,ev sinema odası,sinema salonu ,tv. stüdyolarında,havaalanları,restaurant,reji odası vb. yerlerde kullanımı mevcuttur.

Ürün Sertifikaları

akustik yanmaz ses yalıtım süngeri Akustik Yanmaz Piramit Ses Yalıtım Süngeri, gerekli testlerden başarıyla geçilirmiş ISO kalite belgelidir. Hammadesi dünyaca ünlü Belçika firması Recticel tarafından temin edilmektedir. Melamin köpükten imal edilenler ise yine bilinen bir firma olan BASF tarafından temin edilmektedir.

TB 50 - 70 - 90 SERTİFİKALARI

Piramit Sünger Görselleri

Resimdeki süngerler poliüretan köpükten üretilmiş akustik yanmaz piramit süngerlerdir.Melamin bazlı ürünleri menüden melamin süngerleri inceleyerek görebilirsiniz.


Ses Yalıtım Süngerleri

rebonded bondex süngerpan

Rebonded Süngerpan

Yüksek yoğunluk ile sıkıştırılmış ses kesici izolasyon ve yalıtım ürünüdür.

melamin akustik sünger

Melamin Basotect

Düşük yoğunluk ile yüksek ses yutumu sağlamaktadır yanmaz ve antibateriyel köpüktür.

tekno touch

Tekno TOUCH

Akustik ses yalıtım süngerlerine renkli olarak alternatif tekno touch süngerleridir.

bariyerli sünger

Bariyerli Sünger

Ciddi derecede ses yalıtımı yapılacak mekanlarda duvar, tavan ve zeminde kullanılır.